OKTATÓI ÉS SZEMÉLYZETI MOBILITÁSI LEHETŐSÉGEK

ERASMUS OKTATÓI ÉS SZEMÉLYZETI PÁLYÁZATI INFORMÁCIÓK: EZEN AZ OLDALON!

OKTATÓI ÉS SZEMÉLYZETI MOBILITÁSI LEHETŐSÉGEK:

A lent felsorolt lehetőségeken kívül BÁRMILYEN egyetemre, nyelvtanfolyamra lehet jelentkezni, nem kötelező a lenti lehetőségek közül választani.

Oktatási tevékenységnél fontos, hogy kizárólag partneregyetemhez történhet az oktatási célú mobilitás (ERASMUS+ kétoldalú szerződések listája ).
Képzési céllal az oktató kollégák is választhatnak egyéb fogadóintézményeket.

Támogatható tevékenységek:

Staff mobility can be carried out by any type of higher education staff or by invited staff from outside the Higher Education Institutions. To ensure high-quality mobility activities with maximum impact, the mobility activity has to be related to the staff’s professional development and to address their learning and personal development needs.

Staff may carry out any of the activities described below:

• teaching period abroad at a partner higher education institution. The teaching period abroad enables any teaching staff at a higher education institution or staff from enterprises to teach at a partner higher education institution abroad. Staff mobility for teaching can be in any study field.
  • training period abroad at a partner higher education institution, enterprise or any other relevant workplace. The training period abroad enables any staff at a HEI to take part in a training activity abroad that is relevant to their day-to-day work at the HEI. It may take the form of training events (excluding conferences) or job shadowing and observation periods.

OKTATÓI ÉS SZEMÉLYZETI MOBILITÁSI LEHETŐSÉGEK PARTNEREGYETEMEKEN - AKTUÁLIS

Lehetőségek EELISA Partneregyetemeken

ERASMUS Partneregyetemek aktuális programjai

Egyéb lehetőségek

OKTATÓI ÉS SZEMÉLYZETI MOBILITÁSI LEHETŐSÉGEK - FOLYAMATOS

Staff training week és nyelvtanfolyam lehetőségek Európában
IMOTION

A megjelenő honlap felső menüjében kattintson a "Staff week search" menüpontra:

Az oldal kilistázza az összes meghirdetett Staff weeket és nyelvtanfolyamot:

A bal oldali menüben lehet szűrni a programok célcsoportjára, a helyszínre ország szerint, a program nyelvére, és hogy nyitva van-e még a jelentkezés. A középen felsorolt listában látható a meghirdetett program neve, a meghirdeő intézmény, az ország, a program nyelve, a program kezdő dátuma, és a jelentkezési határidő.
Külön nyelvtanfolyamra nem lehet szűrni, a program nevéből lehet látni, hogy melyek ezek.

Az egyes programok nevére kattintva további részletek olvashatók, pl. program időtartama, részletes programterv, esetleges részvételi díj, szálláslehetőségek, stb.