ERASMUS MOBILITY MEET-UP - 2024.05.08.

Köszönjük a részvételt az Erasmus Mobility Meet-Up nevű közös beszélgetős délutánunkon, reméljük hasznos információkat kaptatok!

PROGRAM  - Az előadások az egyetemek linkjein megnézhetők.

1. Élménybeszámolók / Student reports:

Spain - Mediterranean life at Universitat Politecnica de Catalunya (ETSAV)  –  Szarvas Léna (ÉPK)

Sweden -  Northern adventures in Stockholm at Kungliga Tekniska Högskolan Stockholm - Fent Máté (VBK)

Portugal - Sunny experiences at Instituto Politecnico de Braganca - Czibók Réka Ágota (VIK)

Turkey - Cats everywhere - Istanbul Technical University - Csiszár Hanna Mária (ÉPK)

2. Tapasztalatcsere - Exchange of opinions

Country tables : Spain, Portugal, Germany, Turkey, Sweden...

Infó pult az ősszel kiutazóknak - ÉSZI/NSZO - Seregi Teréz

Néhány ok, amiért megéri ellátogatnod az eseményre:

·  Ideje megismerni, kikkel fogod tölteni az Erasmus félévedet!

·  Meghallgathatod tapasztalt hallgatótársaid élménybeszámolóit és tippjeiket a kinn töltött időszakra!

·  Ha van kérdésed a kiutazással kapcsolatban, most felteheted! - Keresd az ERASMUS INFÓ asztalt!

·  Tájékozódhatsz a legfontosabb dátumokat illetően, nehogy lemaradj valamiről!

• Ha még csak érdeklődsz az Erasmus iránt, akkor itt hallhatsz hasznos tippeket!

Időpont: 2024. május 8.  szerda 15:00 - 18:00.

HelyszínBME K Épület Díszterem

Minél többen vagyunk, annál jobb közösségek, társaságok tudnak már most kialakulni! Reméljük minél többen el tudtok jönni!

Sok sok pogi és imonádé :-)

GYERTEK!!!!

NKI, EHK, NSZO, ESN