Pályázat ATHENS részképzésre kimenő hallgatóknak

Az ATHENS Program leírása ITT érhető el.

A következő részképzés időpontja: 2021. november 13-20.

Jelentkezési időszak: 2021. szeptember 25 - október 10.

Jelentkezési határidő: 2021. október 10.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy a jelentkezési felület és a kurzuskínálat 2021. szeptember 25 előtt NEM elérhető! A kurzusok megrendezésének módja (személyes vagy online) egyelőre nem ismert, a résztvevő partnerek meghirdetéskor fogják jelezni, hogy milyen formában tudják megtartani a programot.

Jelentkezési feltételek, benyújtandó dokumentumok:

1) Kitöltött és aláírt jelentkezési lap és student commitment (elérhető ITT)

2) egy darab oktatói ajánlólevél magyar nyelven (nincs kötött formátum)

A teljes pályázatot legkésőbb 2021. október 10-én 23:59-ig el kell küldeni a fekete.dora@bme.hu email címre (eredeti példány leadása nem szükséges!). Az email tárgya "ATHENS - jelentkezés" legyen. Későn leadott és/vagy hiányos pályázatok automatikusan elutasításra kerülnek.

További információ:

Pivarcsiné Fekete Dóra (fekete.dora@bme.hu)

Learn about the ATHENS Program HERE.

Next ATHENS Session: November 13-20, 2021.

Application period: September 25 – October 10, 2021.

Application deadline: October 10, 2021.

Please be informed that the registration website and course catalogue is NOT available and not updated before September 25. Information about the mode of the courses (whether they are online or in-person) are not known yet, participating institutions will provide this information once the courses are updated.

Application documents:

1. Registration form and Student Commitment filled and signed (available HERE)

1. One recommendation letter from a professor/lecturer of BME in English or in Hungarian (no special form)

Full applications must be sent in e-mail to fekete.dora@bme.hu (with a subject of „ATHENS – application”) before October 10, 2021. 23:59. Hard copies are not required. Late or incomplete applications will automatically be rejected.

For further information, please contact Ms. Dóra Pivarcsi-Fekete at fekete.dora@bme.hu